قوانین و مقررات

قوانین و مقررات ثبت سفارش از آرتينه

 شرایط و قوانین عضویت

کلیه کاربران جهت استفاده از خدمات آرتینه می‌بایست به عضویت برنامه درآیند.

طبق قوانین مدنی و تجاری ایران  تنها اشخاص بالای 18 سال می توانند عضو آرتینه شوند و از خدمات برنامه استفاده نمایند.

از کلیه‌ی کاربران در حین عضویت اطلاعاتی نظیر نام،‌ نام خانوادگی، ‌شماره تلفن تماس، آدرس پست الكترونیكی، آدرس و برخی مشخصات فردی دیگر درخواست می شود كه می بایست این اطلاعات را به درستی و با صحت کامل در آرتینه وارد نمایید. در صورت وجود خطا یا تغییر در این اطلاعات کاربر موظف به اصلاح آن ها می باشد و مسئولیت حقوقی و قانونی هرگونه جعل عنوان یا عدم صحت اطلاعات فردی یا سوء استفاده از مشخصات دیگران بر عهده ی شخص کاربر می باشد.

تمامي اطلاعات كاربران،از جمله شماره تلفن تماس،آدرس پست الكترونيكي،آدرس و...در فضايي كاملا امن و به صورت محرمانه،نزد آرتينه خواهد ماند.

مشتريان گرامي ميتوانند در تمامي ساعات شبانه روز و هفت روز هفته اقدام به ثبت سفارش كنند.

- کلیه مشتریان می توانند به صورت پرداخت اعتباري اقدام به ثبت سفارش كنند.

- برای خرید اعتباری مشتریان می بایست از قسمت پروفایل، کیف پول را خود را به مبلغ دلخواه شارژ نمایند و در هنگام پرداخت فاکتور، پرداخت از کیف پول (اعتباری) را انتخاب نمایند.

- شارژ کیف پول از طریق درگاه اینترنتی تحت بستر زرین پال انجام می پذیرد.

مشتریان می توانند در صورت تمایل در زمان کاری فروشگاه، جهت استرداد مبلغ کیف پول خود، با شماره های پشتیبانی فروشگاه تماس بگيرند.

- جهت استرداد مبلغ کیف پول پس از هماهنگی با پشتیبانی فروشگاه و اعلام شماره حساب یا کارت حداکثر ظرف مدت 24 ساعت مبلغ به شماره اعلام شده واریز و اطلاعات واریز به مشتری اعلام می شود.

-  در صورتی که پس از شارژ کیف پول، از طریق درگاه اینترنتی تراکنش با خطا  مواجه شد، در صورت کسر از موجودی می بایست از طریق پشتیبانی مرکز شتاب بانک  خود موضوع را پیگیری نمایید.

کاربران با ثبت‌نام در اپلیکیشن آرتينه می‌پذیرند که شرایط و قوانین حاضر را به صورت کامل مطالعه کرده و آن را با اطلاع کامل از شرایط و معانی‌اش پذیرفته‌اند. این شرایط و قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند. استفادۀ کاربران از اپلیکیشن، پس از هر بار تغییر در شرایط و قوانین، به معنی پذیرش تغییرات مذکور است. این قوانین برای مطالعه کاربران در سایت و اپلیکیشن آرتينه در دسترس است.

برای استفاده از خدمات آرتينه لازم است که هر کاربر اعم از شخص حقیقی یا حقوقی یک حساب کاربری در اپلیکیشن بسازد. تنها اشخاصی که بیش از ۱۸ سال سن دارند و واجد اهلیت قانونی هستند می‌توانند اقدام به ساخت حساب کاربری در اپلیکیشن کنند. کاربر مذکور برای استفاده از خدمات باید در هنگام ورود،شماره همراه خود را در اپلیکیشن آرتينه وارد نمايد.